![«Έπηξε» και η Αννίτα στην κίνηση (ΒΙΝΤΕΟ) «Έπηξε» και η Αννίτα στην κίνηση (ΒΙΝΤΕΟ)](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/c66b46e1b8b99d33f0aff2a870bb38d4.png)
Φιλοξενούμενη στο Πρωτοσέλιδο ήταν η Αννίτα Δημητρίου το πρωί της Τετάρτης. Η Πρόεδρος της Βουλής και του ΔΗΣΥ καθυστέρησε να εμφανιστεί στο στούντιο λόγω της κίνησης. Μιλώντας για το θέμα η κ.Δημητρίου στην εισαγωγική της τοποθέτηση είπε πως είναι ένα θέμα που ταλαιπωρεί δυστυχώς όλο τον κόσμο. «Δεν είμαι Υπουργός Συγκοινωνιών αλλά πρέπει να βρεθεί μια λύση, ταλαιπωρείται πάρα πολύ ο κόσμος το πρωί…».