![Καταγγελία Πέρετς στην Αστυνομία για το ξυλοδαρμό από τον Ντε Λούκας Καταγγελία Πέρετς στην Αστυνομία για το ξυλοδαρμό από τον Ντε Λούκας](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/0fc99e69e8b97f60cdaa8c02fae12b66.jpg)
Σε καταγγελία στην Αστυνομία προέβη ο ποδοσφαιριστής του Απόλλωνα Πέρετς μετά τον ξυλοδαρμό που δέχθηκε από τον ποδοσφαιριστή της ΑΕΛ Ντε Λούκας εντός του αγωνιστικού χώρου στον χθεσινό αγώνα κυπέλλου στο Στάδιο Άλφαμεγα». Ο Πέρετς κατάγγειλε την επίθεση και τον ξυλοδαρμό, ενώ αναμένεται ότι θα κληθεί για κατάθεση ο Ντε Λούκας. Υπενθυμίζεται ότι ο ποδοσφαιριστής τη ΑΕΛ γρονθοκόπησε και κλότσησε τον ποδοσφαιριστή του Απόλλωνα. Οι δύο τους αποβλήθηκαν από το διαιτητή του αγώνα.