![Θα τρέξει 325 χλμ. μέχρι τα Χριστούγεννα για τους Μικρούς Ήρωες ο Ραφαήλ Θα τρέξει 325 χλμ. μέχρι τα Χριστούγεννα για τους Μικρούς Ήρωες ο Ραφαήλ](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/6de6c426e4bb61d08e39d42632a6044e.png)
Για το ίδρυμα Μικροί Ήρωες θα τρέχει καθημερινά μέχρι και την ημέρα των Χριστουγέννων, ο Ραφαήλ Φίλιππου. Όπως αναφέρουν σε ανάρτηση οι Μικροί Ήρωες, ο Ραφαήλ θα τρέξει συνολικά 325 χλμ μέχρι την τελευταία ημέρα και στόχος του είναι να μαζέψει 2 ευρώ για κάθε χιλιόμετρο για τα παιδάκια μας που βρίσκονται στο Παιδοογκολογικό Τμήμα του Μακάρειου Νοσοκομείου. «Ραφαήλ, η προσπάθεια σου είναι αξιέπαινη και μας συγκινεί ιδιαιτέρα! Σ΄ευχαριστούμε μέσα από την καρδιά μας για την τόσο μεγάλη αγκαλιά αγάπης! Είσαι υπέροχος!» Για εισφορές πατήστε ΕΔΩ