![Θλίψη στην Ομόνοια - Έφυγε από τη ζωή ο Νίκος Παρπής Θλίψη στην Ομόνοια - Έφυγε από τη ζωή ο Νίκος Παρπής](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/f4e695f160929746bc13d7dce71a1fa2.png)
Θλίψη σκόρπισε η είδηση του θανάτου του Νίκου Παρπή, ο οποίος απεβίωσε σε ηλικία 48 ετών. Η κηδεία του εκλιπόντος θα τελεστεί αύριο Τρίτη στις 11:00 π.μ.στην εκκλησία Απ. Ανδρέα στην Μέσα Γειτονιά. Η Ομόνοια Λευκωσίας σε ανάρτηση της στα μέσα κοινωνικής ανάρτηση αναφέρει ότι «το Δ.Σ του σωματείου μας εκφράζει τα ειλικρινή του συλλυπηρια στην οικογένεια του αιώνια πιστού Ομονοιατη Νίκου Παρπή. Δυστυχώς ο Νίκος μας έφυγε νωρίς στα 48 του χρόνια ύστερα από πολύμηνη μάχη με την επάρατη νόσο. Αντιπροσωπεία του σωματείου μας θα παραστεί στην κηδεία που θα γίνει αύριο στις 11:00 στην εκκλησία Απ. Ανδρέα στην Μέσα Γειτονιά και θα καταθέσει στεφάνι εις μνήμη του Νίκου μας».