![Τροχαίο με βυτιοφόρο στον αυτ/δρομο Λευκωσίας-Λεμεσού-Κλειστές οι 2 λωρίδες Τροχαίο με βυτιοφόρο στον αυτ/δρομο Λευκωσίας-Λεμεσού-Κλειστές οι 2 λωρίδες](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/8974959a377aaaf8bce14b4820b4cfb5.jpg)
Λόγω οδικής σύγκρουσης με ενεχόμενο βυτιοφορο, που συνέβη γύρω στις 2.20 τα ξημερώματα σήμερα στον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας – Λεμεσού στο ύψος της Μονής, έχουν κλείσει και οι δύο λωρίδες προς Λεμεσό. Η τροχαία κίνηση με κατεύθυνση τη Λεμεσό διοχετεύεται από την έξοδο Μονής. Προτρέπονται οι οδηγοί να είναι ιδιαίτερα προσεκτικοί και να ακολουθούν της υποδείξεις των αστυνομικών που βρίσκονται στο σημείο.